дома > прадукты > Інтэгральныя схемы (ІС) > Atosn stcok > STL60N10F7
STL60N10F7
STMicroelectronics
STL60N10F7
Параметры прадукту
Vgs (й) (Max) @ Id
4.5V @ 250µA
Vgs (Макс)
20V
тэхналогія
MOSFET (Metal Oxide)
Пастаўшчык Камплект прылад
PowerFlat™ (5x6)
серыя
DeepGATE™, STripFET™ VII
Rds On (Max) @ Id, Vgs
18 mOhm @ 6A, 10V
Рассейваная магутнасць (макс)
5W (Ta), 72W (Tc)
ўпакоўка
Tape & Reel (TR)
Упакоўка /
8-PowerVDFN
іншыя назвы
Працоўная тэмпература
-55°C ~ 175°C (TJ)
тып ўстаноўкі
Surface Mount
Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL)
1 (Unlimited)
Вытворца Стандартнае час
38 Weeks
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Ўваходная ёмістасць (Ciss) (Max) @ Vds
1640pF @ 50V
Зарад засаўкі (Qg) (Max) @ Vgs
25nC @ 10V
тып FET
N-Channel
FET Feature
Прывад напружання (Макс Rds On, Min Rds On)
10V
Drain да крыніцы напружання (VDSS)
100V
Падрабязнае апісанне
N-Channel 100V 46A (Tc) 5W (Ta), 72W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Ток - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C
46A (Tc)