STL60N32N3LL
STMicroelectronics
STL60N32N3LL
STMicroelectronics
MOSFET 2N-CH 30V 32A/60A PWRFLAT
Параметры прадукту
Vgs (й) (Max) @ Id
1V @ 1µA
Пастаўшчык Камплект прылад
PowerFlat™ (5x6)
серыя
STripFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs
9.2 mOhm @ 6.8A, 10V
Магутнасць - Макс
23W, 50W
ўпакоўка
Tape & Reel (TR)
Упакоўка /
8-PowerVDFN
іншыя назвы
Працоўная тэмпература
-55°C ~ 150°C (TJ)
тып ўстаноўкі
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Ўваходная ёмістасць (Ciss) (Max) @ Vds
950pF @ 25V
Зарад засаўкі (Qg) (Max) @ Vgs
6.6nC @ 4.5V
тып FET
2 N-Channel (Dual) Asymmetrical
FET Feature
Logic Level Gate
Drain да крыніцы напружання (VDSS)
30V
Падрабязнае апісанне
Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) Asymmetrical 30V 32A, 60A 23W, 50W Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Ток - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C
32A, 60A