дома > прадукты > Інтэгральныя схемы (ІС) > PMIC - Рэгулятары напругі - Лінейны > L4931CD33-TR
L4931CD33-TR
STMicroelectronics
L4931CD33-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8SO
Параметры прадукту
Напружанне Выпадзенне (макс)
0.8V @ 250mA
Напружанне - Выхад (Min / Fixed)
3.3V
Напружанне - Выхад (макс)
Напружанне - Уваход (макс)
20V
Пастаўшчык Камплект прылад
8-SO
ўпакоўка
Original-Reel®
Упакоўка /
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Positive
іншыя назвы
Працоўная тэмпература
-40°C ~ 125°C
тып ўстаноўкі
Surface Mount
Падрабязнае апісанне
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA 8-SO
Бягучы - Пастаўка (Макс)
6mA
Ток - Quiescent (Iq)
1mA
Ток - Выхадны
250mA