дома > прадукты > Інтэгральныя схемы (ІС) > PMIC - Рэгулятары напругі - Лінейны > L4931CD25
L4931CD25
STMicroelectronics
L4931CD25
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 2.5V 250MA 8SO
Параметры прадукту
Напружанне Выпадзенне (макс)
0.8V @ 250mA
Напружанне - Выхад (Min / Fixed)
2.5V
Напружанне - Выхад (макс)
Напружанне - Уваход (макс)
20V
Пастаўшчык Камплект прылад
8-SO
серыя
Асаблівасці абароны
Over Current, Over Temperature
ўпакоўка
Tube
Упакоўка /
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
75dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
тып выхаду
Fixed
Выхадныя канфігурацыя
Positive
Працоўная тэмпература
-40°C ~ 125°C
колькасць рэгулятараў
1
тып ўстаноўкі
Surface Mount
Падрабязнае апісанне
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA 8-SO
Бягучы - Пастаўка (Макс)
6mA
Ток - Quiescent (Iq)
1mA
Ток - Выхадны
250mA