дома > прадукты > Інтэгральныя схемы (ІС) > Atosn stcok > ST2S06A33PQR
ST2S06A33PQR
STMicroelectronics
ST2S06A33PQR
Параметры прадукту
Напружанне - Выхад (Min / Fixed)
3.3V
Напружанне - Выхад (макс)
Напружанне - Input (Min)
2.5V
Напружанне - Уваход (макс)
5.5V
тапалогія
Buck
сінхронны выпрамнік
Yes
Пастаўшчык Камплект прылад
12-QFN (4x4)
серыя
ўпакоўка
Cut Tape (CT)
Упакоўка /
12-VQFN Exposed Pad
тып выхаду
Fixed
Выхадныя канфігурацыя
Positive
іншыя назвы
Працоўная тэмпература
-30°C ~ 125°C (TJ)
колькасць выхадаў
2
тып ўстаноўкі
Surface Mount
Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL)
3 (168 Hours)
Вытворца Стандартнае час
40 Weeks
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS
Lead free / RoHS Compliant
функцыя
Step-Down
Частата - пераключэнне
1.5MHz
Падрабязнае апісанне
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 2 Output 800mA 12-VQFN Exposed Pad
Ток - Выхадны
800mA