дома > прадукты > Інтэгральныя схемы (ІС) > Atosn stcok > SMP30-220
SMP30-220
STMicroelectronics
SMP30-220
Параметры прадукту
Напружанне харчавання - у закрытым стане
220V
Напружанне - перакульвае
293V
серыя
SMP, TRISIL™
ўпакоўка
Tape & Reel (TR)
Упакоўка /
DO-214AC, SMA
колькасць элементаў
1
тып ўстаноўкі
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Ток - Пік імпульсу (8 / 20мкс)
70A
Ток - Peak Pulse (10 / 1000μs)
30A
Ток - Утрыманне (Ih)
150mA
ёмістасць
20pF