дома > прадукты > Інтэгральныя схемы (ІС) > Пабудаваны - Мікракантролеры > STM32L151VET6
STMicroelectronics
STM32L151VET6
STMicroelectronics
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
Параметры прадукту
Напружанне харчавання - харчавання (Vcc / Vdd)
1.8 V ~ 3.6 V
Пастаўшчык Камплект прылад
100-LQFP (14x14)
хуткасць
32MHz
серыя
STM32L1
памер АЗП
80K x 8
Тып памяці праграм
FLASH
Памер памяці праграм
512KB (512K x 8)
перыферыя
Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT
ўпакоўка
Tray
Упакоўка /
100-LQFP
іншыя назвы
STM32L151VET6-ND
асцылятар Тып
Internal
Працоўная тэмпература
-40°C ~ 85°C (TA)
Колькасць уваходаў / выхадаў
83
Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL)
3 (168 Hours)
Вытворца Стандартнае час
30 Weeks
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS
Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Памер
16K x 8
Падрабязнае апісанне
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)