дома > прадукты > Абарона ад замыкання > TVS - Дыёды > ESDALC6V1-1M2
ESDALC6V1-1M2
STMicroelectronics
ESDALC6V1-1M2
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V SOD882
Параметры прадукту
Напружанне - Зваротны STANDOFF (Typ)
3V
Напружанне - Заціскная (Max) @ Ipp
Напружанне - Разбіўка (Min)
6.1V
аднанакіраваныя каналы
1
тып
Zener
Пастаўшчык Камплект прылад
SOD-882
серыя
ESDA, TRANSIL™
Абарона лініі харчавання
No
Магутнасць - Пік імпульсу
50W
ўпакоўка
Tape & Reel (TR)
Упакоўка /
SOD-882
іншыя назвы
ESDALC6V11M2
Працоўная тэмпература
-40°C ~ 125°C (TJ)