дома > прадукты > Абарона ад замыкання > TVS - Дыёды > ESDALC6V1P5
ESDALC6V1P5
STMicroelectronics
ESDALC6V1P5
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V SOT665
Параметры прадукту
Напружанне - Зваротны STANDOFF (Typ)
3V
Напружанне - Заціскная (Max) @ Ipp
Напружанне - Разбіўка (Min)
6.1V
аднанакіраваныя каналы
4
тып
Zener
Пастаўшчык Камплект прылад
SOT-665
серыя
ESDA, TRANSIL™
Абарона лініі харчавання
No
Магутнасць - Пік імпульсу
30W
ўпакоўка
Original-Reel®
Упакоўка /
SOT-665
іншыя назвы
Працоўная тэмпература
-40°C ~ 150°C (TJ)