дома > прадукты > Інтэгральныя схемы (ІС) > Atosn stcok > L4931CV33
L4931CV33
STMicroelectronics
L4931CV33
Параметры прадукту
Напружанне Выпадзенне (макс)
0.8V @ 250mA
Напружанне - Выхад (Min / Fixed)
3.3V
Напружанне - Выхад (макс)
Напружанне - Уваход (макс)
20V
Пастаўшчык Камплект прылад
TO-220AB
ўпакоўка
Tube
Упакоўка /
TO-220-3
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Positive
іншыя назвы
Працоўная тэмпература
-40°C ~ 125°C
тып ўстаноўкі
Through Hole
Падрабязнае апісанне
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA TO-220AB
Бягучы - Пастаўка (Макс)
6mA
Ток - Quiescent (Iq)
1mA
Ток - Выхадны
250mA