дома > прадукты > Інтэгральныя схемы (ІС) > Atosn stcok > ECM60US12
ECM60US12
XP Power
ECM60US12
XP Power
Параметры прадукту
Напружанне - Выхад 4
Напружанне - Выхад 3
Напружанне - Выхад 2
Напружанне - Выхад 1
12V
Напружанне - Ізаляцыя
4kV
Напружанне - Уваход
90 ~ 264 VAC
тып
Open Frame
Памер / Dimension
4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
серыя
ECM
Магутнасць (Вт)
60W
іншыя назвы
Працоўная тэмпература
0°C ~ 70°C (With Derating)
колькасць выхадаў
1
тып ўстаноўкі
Chassis Mount
Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL)
1 (Unlimited)
Мінімальная нагрузка Требуемая
No
Вытворца Стандартнае час
18 Weeks
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Асаблівасці
Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
ККД
80%
Падрабязнае апісанне
Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 5A 90 ~ 264 VAC Input
Ток - Выхадны (Макс)
5A