дома > прадукты > дыскрэтныя паўправаднікі > Транзістары - IGBTs - Single > STGF19NC60HD
STGF19NC60HD
STMicroelectronics
STGF19NC60HD
STMicroelectronics
IGBT 600V 16A 32W TO220FP
Параметры прадукту
Напружанне - калектар-эмітар Разбіўка (Макс)
600V
Vce (на) (Max) @ Vge, Ic
2.5V @ 15V, 12A
рэжым для выпрабаванняў
390V, 12A, 10 Ohm, 15V
Td (вкл / выкл) пры 25 ° C
25ns/97ns
пераключэнне энергіі
85µJ (on), 189µJ (off)
Пастаўшчык Камплект прылад
TO-220FP
серыя
PowerMESH™
Адваротнае час аднаўлення (ТІР)
31ns
Магутнасць - Макс
32W
ўпакоўка
Tube
Упакоўка /
TO-220-3 Full Pack
іншыя назвы
Працоўная тэмпература
-55°C ~ 150°C (TJ)
тып ўстаноўкі
Through Hole
Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL)
1 (Unlimited)
Вытворца Стандартнае час
38 Weeks
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS
Lead free / RoHS Compliant
тып ўваходу
Standard
тып IGBT
зарад засаўкі
53nC
Падрабязнае апісанне
IGBT 600V 16A 32W Through Hole TO-220FP
Ток - калектар Імпульсны (ICM)
60A
Ток - калектар (Ic) (Макс)
16A