дома > прадукты > Абарона ад замыкання > TVS - Дыёды > SMBJ33A-TR
SMBJ33A-TR
STMicroelectronics
SMBJ33A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 33V 69.7V SMB
Параметры прадукту
Напружанне - Зваротны STANDOFF (Typ)
33V
Напружанне - Заціскная (Max) @ Ipp
53.3V
Напружанне - Разбіўка (Min)
36.7V
аднанакіраваныя каналы
1
тып
Zener
Пастаўшчык Камплект прылад
SMB (DO-214AA)
серыя
SMBJ, TRANSIL™
Абарона лініі харчавання
No
Магутнасць - Пік імпульсу
600W
ўпакоўка
Original-Reel®
Упакоўка /
DO-214AA, SMB
іншыя назвы
Працоўная тэмпература
-55°C ~ 150°C (TJ)
тып ўстаноўкі
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Ток - Peak Pulse (10 / 1000μs)
11.8A