дома > прадукты > Інтэгральныя схемы (ІС) > Atosn stcok > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
Параметры прадукту
тып
талерантнасць
±1%
Пастаўшчык Камплект прылад
Памер / Dimension
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
экранаванне
Unshielded
серыя
1210R
рэйтынгі
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
ўпакоўка
Tape & Reel (TR)
Упакоўка /
2-SMD
іншыя назвы
1210R-104F TR 2000
Працоўная тэмпература
-55°C ~ 125°C
тып ўстаноўкі
Surface Mount
Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL)
1 (Unlimited)
Матэрыял - Core
Ferrite
Вытворца Стандартнае час
36 Weeks
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Індуктыўнасць Частата - Тэст
2.5MHz
самаіндукцыі
100µH
Вышыня - Якая сядзіць (Макс)
0.101" (2.57mm)
Частата - Self Рэзананснае
8MHz
Падрабязнае апісанне
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
Супраціў сталым току (DCR)
13 Ohm Max
намінал току
120mA