дома > прадукты > дыскрэтныя паўправаднікі > Тырыстары - симисторы > BTA40-800B
BTA40-800B
STMicroelectronics
BTA40-800B
STMicroelectronics
TRIAC 800V 40A RD-91
Параметры прадукту
Напружанне харчавання - у закрытым стане
800V
Напружанне - Gate Trigger (VGT) (Макс)
1.3V
тырыстарны Тып
Standard
Пастаўшчык Камплект прылад
RD91
серыя
ўпакоўка
Tube
Упакоўка /
RD91-3 (Insulated)
іншыя назвы
497-2405-ND
BTA40800B
Працоўная тэмпература
-40°C ~ 125°C (TJ)
тып ўстаноўкі
Chassis Mount
Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL)
1 (Unlimited)
Вытворца Стандартнае час
9 Weeks
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Падрабязнае апісанне
TRIAC Standard 800V 40A Chassis Mount RD91
Ток - Аб стане (It (RMS)) (Макс)
40A
Ток -. Non Rep ад воплескаў напругі 50, 60 Гц (ITSM)
400A, 420A
Ток - Утрыманне (Ih) (Макс)
80mA
Ток - Gate Trigger (IGT) (Макс)
50mA