дома > прадукты > дыскрэтныя паўправаднікі > Тырыстары - тырыстары > BTW69-800RG
BTW69-800RG
STMicroelectronics
BTW69-800RG
STMicroelectronics
IC SCR 50A 800V INSUL TOP-3
Параметры прадукту
Напружанне - Аб стане (VTM) (Макс)
1.9V
Напружанне харчавання - у закрытым стане
800V
Напружанне - Gate Trigger (VGT) (Макс)
1.3V
Пастаўшчык Камплект прылад
TOP3
серыя
тып SCR
Standard Recovery
ўпакоўка
Tube
Упакоўка /
TOP-3
іншыя назвы
BTW69-800RG-ND
BTW69800RG
Працоўная тэмпература
-40°C ~ 125°C
тып ўстаноўкі
Through Hole
Падрабязнае апісанне
SCR 800V 50A Standard Recovery Through Hole TOP3
Ток - Аб стане (It (RMS)) (Макс)
50A
Ток - Аб стане (It (AV)) (Макс)
32A
Ток - выключэння (макс)
10µA
Ток -. Non Rep ад воплескаў напругі 50, 60 Гц (ITSM)
580A, 610A
Ток - Утрыманне (Ih) (Макс)
150mA
Ток - Gate Trigger (IGT) (Макс)
80mA