дома > прадукты > Абарона ад замыкання > TVS - тырыстара > LCP1511DRL
LCP1511DRL
STMicroelectronics
LCP1511DRL
STMicroelectronics
THYRISTOR 30A 8SOIC
Параметры прадукту
Напружанне харчавання - у закрытым стане
Напружанне - перакульвае
серыя
LCP
ўпакоўка
Cut Tape (CT)
Упакоўка /
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
іншыя назвы
колькасць элементаў
1
тып ўстаноўкі
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Ток - Peak Pulse (10 / 1000μs)
30A
Ток - Утрыманне (Ih)
150mA