дома > прадукты > дыскрэтныя паўправаднікі > Транзістары - FETS, - Адзіночныя МОП > STU65N3LLH5
STU65N3LLH5
STMicroelectronics
STU65N3LLH5
STMicroelectronics
MOSFET N CH 30V 65A IPAK
Параметры прадукту
Vgs (й) (Max) @ Id
3V @ 250µA
Vgs (Макс)
±22V
тэхналогія
MOSFET (Metal Oxide)
Пастаўшчык Камплект прылад
I-PAK
серыя
STripFET™ V
Rds On (Max) @ Id, Vgs
7.3 mOhm @ 32.5A, 10V
Рассейваная магутнасць (макс)
50W (Tc)
ўпакоўка
Tube
Упакоўка /
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
іншыя назвы
Працоўная тэмпература
-55°C ~ 175°C (TJ)
тып ўстаноўкі
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Ўваходная ёмістасць (Ciss) (Max) @ Vds
1290pF @ 25V
Зарад засаўкі (Qg) (Max) @ Vgs
8nC @ 4.5V
тып FET
N-Channel
FET Feature
Прывад напружання (Макс Rds On, Min Rds On)
4.5V, 10V
Drain да крыніцы напружання (VDSS)
30V
Падрабязнае апісанне
N-Channel 30V 65A (Tc) 50W (Tc) Through Hole I-PAK
Ток - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C
65A (Tc)