дома > прадукты > дыскрэтныя паўправаднікі > Транзістары - FETS, - Адзіночныя МОП > STD40NF03LT4
STD40NF03LT4
STMicroelectronics
STD40NF03LT4
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 30V 40A DPAK
Параметры прадукту
Vgs (й) (Max) @ Id
1V @ 250µA
Vgs (Макс)
±20V
тэхналогія
MOSFET (Metal Oxide)
Пастаўшчык Камплект прылад
DPAK
серыя
STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, Vgs
11 mOhm @ 20A, 10V
Рассейваная магутнасць (макс)
80W (Tc)
ўпакоўка
Tape & Reel (TR)
Упакоўка /
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Працоўная тэмпература
-55°C ~ 175°C (TJ)
тып ўстаноўкі
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Ўваходная ёмістасць (Ciss) (Max) @ Vds
1440pF @ 25V
Зарад засаўкі (Qg) (Max) @ Vgs
30nC @ 5V
тып FET
N-Channel
FET Feature
Прывад напружання (Макс Rds On, Min Rds On)
5V, 10V
Drain да крыніцы напружання (VDSS)
30V
Падрабязнае апісанне
N-Channel 30V 40A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount DPAK
Ток - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C
40A (Tc)