дома > прадукты > дыскрэтныя паўправаднікі > Дыёды - Выпрамнікі - Адзіночныя > BYT30PI-400RG
BYT30PI-400RG
STMicroelectronics
BYT30PI-400RG
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 30A DOP3I
Параметры прадукту
Напружанне - Forward (Vf) (Max) @ Калі
1.5V @ 30A
Напружанне харчавання - DC Reverse (Vr) (Макс)
400V
Пастаўшчык Камплект прылад
DOP3I
хуткасць
Fast Recovery = 200mA (Io)
серыя
Адваротнае час аднаўлення (ТІР)
100ns
ўпакоўка
Tube
Упакоўка /
DOP3I-2 Insulated (Straight Leads)
іншыя назвы
Рабочая тэмпература - Junction
-40°C ~ 150°C
тып ўстаноўкі
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
дыёд тыпу
Standard
Падрабязнае апісанне
Diode Standard 400V 30A Through Hole DOP3I
Ток - Зваротныя ўцечкі @ Vr
35µA @ 400V
Ток - сярэдні выпрастаны (Io)
30A