дома > прадукты > Інтэгральныя схемы (ІС) > PMIC - Рэгулятары напругі - Лінейны > L78S24CV
L78S24CV
STMicroelectronics
L78S24CV
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 24V 2A TO220AB
Параметры прадукту
Напружанне Выпадзенне (макс)
Напружанне - Выхад (Min / Fixed)
24V
Напружанне - Выхад (макс)
Напружанне - Уваход (макс)
40V
Пастаўшчык Камплект прылад
TO-220AB
серыя
Асаблівасці абароны
Over Current, Over Temperature, Short Circuit
ўпакоўка
Tube
Упакоўка /
TO-220-3
PSRR
42dB (120Hz)
тып выхаду
Fixed
Выхадныя канфігурацыя
Positive
іншыя назвы
Працоўная тэмпература
0°C ~ 150°C
колькасць рэгулятараў
1
тып ўстаноўкі
Through Hole
Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL)
1 (Unlimited)
Вытворца Стандартнае час
45 Weeks
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Падрабязнае апісанне
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 2A TO-220AB
Ток - Quiescent (Iq)
8mA
Ток - Выхадны
2A