дома > прадукты > дыскрэтныя паўправаднікі > Тырыстары - симисторы > BTB16-600SWRG
BTB16-600SWRG
STMicroelectronics
BTB16-600SWRG
STMicroelectronics
TRIAC SENS GATE 600V 16A TO220AB
Параметры прадукту
Напружанне харчавання - у закрытым стане
600V
Напружанне - Gate Trigger (VGT) (Макс)
1.3V
тырыстарны Тып
Logic - Sensitive Gate
Пастаўшчык Камплект прылад
TO-220AB
серыя
ўпакоўка
Tube
Упакоўка /
TO-220-3
іншыя назвы
BTB16-600SWRG-ND
BTB16600SWRG
Працоўная тэмпература
-40°C ~ 125°C (TJ)
тып ўстаноўкі
Through Hole
Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL)
1 (Unlimited)
Вытворца Стандартнае час
23 Weeks
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Падрабязнае апісанне
TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 16A Through Hole TO-220AB
Ток - Аб стане (It (RMS)) (Макс)
16A
Ток -. Non Rep ад воплескаў напругі 50, 60 Гц (ITSM)
160A, 168A
Ток - Утрыманне (Ih) (Макс)
15mA
Ток - Gate Trigger (IGT) (Макс)
10mA