дома > прадукты > Інтэгральныя схемы (ІС) > PMIC - Рэгулятары напругі - Лінейны > L4940V12
L4940V12
STMicroelectronics
L4940V12
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220AB
Параметры прадукту
Напружанне Выпадзенне (макс)
0.9V @ 1.5A
Напружанне - Выхад (Min / Fixed)
12V
Напружанне - Выхад (макс)
Напружанне - Уваход (макс)
17V
Пастаўшчык Камплект прылад
TO-220AB
серыя
Асаблівасці абароны
Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
ўпакоўка
Tube
Упакоўка /
TO-220-3
PSRR
61dB (120Hz)
тып выхаду
Fixed
Выхадныя канфігурацыя
Positive
іншыя назвы
Працоўная тэмпература
-40°C ~ 150°C
колькасць рэгулятараў
1
тып ўстаноўкі
Through Hole
Падрабязнае апісанне
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1.5A TO-220AB
Бягучы - Пастаўка (Макс)
50mA
Ток - Quiescent (Iq)
8mA
Ток - Выхадны
1.5A