дома > прадукты > дыскрэтныя паўправаднікі > Дыёды - Выпрамнікі - Адзіночныя > BYT08P-1000
BYT08P-1000
STMicroelectronics
BYT08P-1000
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 1KV 8A TO220AC
Параметры прадукту
Напружанне - Forward (Vf) (Max) @ Калі
1.9V @ 8A
Напружанне харчавання - DC Reverse (Vr) (Макс)
1000V
Пастаўшчык Камплект прылад
TO-220AC
хуткасць
Fast Recovery = 200mA (Io)
серыя
Адваротнае час аднаўлення (ТІР)
155ns
ўпакоўка
Tube
Упакоўка /
TO-220-2
Рабочая тэмпература - Junction
-40°C ~ 150°C
тып ўстаноўкі
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
дыёд тыпу
Standard
Падрабязнае апісанне
Diode Standard 1000V 8A Through Hole TO-220AC
Ток - Зваротныя ўцечкі @ Vr
35µA @ 1000V
Ток - сярэдні выпрастаны (Io)
8A